Namaz Çiçeği Muhammed Halil

Selam, ilk kampanya'ya katılan tüm kardeşler. Hepinizi tebrik ediyorum. Mis kokulu namaz çiçeklerim. Ve bu kampanya'yı hazırlayarak, bizleri böyle bir güzelliğe davet eden namazzamani sizlere de candan teşekkürler.

Uzun zamandır düşünüp gerçekleştiremediğimiz bir hayra vesile oldunuz. Oğlumuz MUHAMMED HALIL 8 yasında, ikinci sınıfa gidiyor. Kur'an-i kerim okumayı öğrendi. Sureleri sırayla ezberlemeye çalışıyordu, ancak; namaz konusunda hiçbir girişimde bulunamamıştık. Bu kampanyanızı görünce coook sevindik.

1.Gün: MUHAMMED HALİL'İN ilk namazı okula gitmeden önce kıldığı bir sabah namazı oldu. Çok rahat bir şekilde kalktı, tek başına abdestini aldı, beraberce sabah namazımızı kildik. Umduğumdan daha kolay oldu. Hiç nazlanmadı, tam bir delikanlı gibiydi :)

2.Gün: Abdest konusunda bazı anlaşmazlıklar cıktı. Benim ısrarlarımla tam 3 kez abdest alınca hakli olarak biraz sinirlendi. Ama abdest almak zor geldiği için abdest tutmakta sakıncalı değil mi?

3.Gün: MUHAMMED HALIL okulu tatil olduğu için daha rahattı. Artik namaz vakitleri beklenir olmustu. Hatta yatsı namazlarımızı beraber kıldıktan sonra seccade üzerinde ufak yollu ilahi soyleyip, oyunlar bile oynadık.

4.Gün: Bu gün misafirimiz geldi. Oğlum NAMAZ CICEKLERI KAMPANYASINI misafirlere de anlattı. Böylece hem misafirler bu kampanyadan haberdar oldu, hem de oğlum namazın yanına tebliğ'de eklemiş oldu;) Bu gün misafirleri davet etmeye başladık kutlama için.

5.Gün: Evde herkes çok mutlu. MUHAMMED HALIL artık büyüdü de namazlarını kılıyor. Bu gün çoğu vakitleri tek başına kildi. Hiç mızırdanmadan, nazlanmadan.Tam bir aslan benim oğlum, tam..!

6.Gün: Bu gün MEVLID KANDILI... Hepimizin kandili mübarek olsun. Peygamberimizin doğum günü yani. Bu aksam ailecek yemeğe çıktık, namazlarımızı kildik. Bu güne ek olarak birde dua koyduk. Nasıl mı?Ben dua ettim, oğlum amin dedi.Sonra o dua etti,ben amin dedim.Nemi istedi..? Çok anlamlı bir şeydi istediği; hayırlı arkadaşlar. Bu arada peygamberimizin doğum günü olduğu için uzun zamandır bizden istediği güzel bir gece lambasını alıp ona hediye ettik. Gecenin sonunda hepimiz cok mutlu ve yorgunduk.

7.Gün: Akşamki mutluluk ve yorgunluk MUHAMMED HALİL'İ sabah saatlerinde biraz etkiledi. Gün içinde namazlarını kildi, hem de tek başına. Bugün son günümüzdü, oğlum bugünden itibaren artik mis kokulu bir namaz çiçeğiydi. ALLAH'a şükürler olsun, size de teşekkürler. Kutlamamızı iki gün sonra yapacağız. Cunku; kutlamaya MUHAMMED HALİL'İN kuzenleri de davetli, onlarda uzakta oturdukları için cumartesi günü nu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sistemli Evden Eve Taşımacılık

Vaktin Çağrısı

Wholesale B2B Marketplaces