Kullanım Koşulları

Namazzamani.net Kullanım Koşulları'na Hoş Geldiniz! Sizi aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. Hizmetlerimizi kullanmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web sitemizi ziyaret eden veya hizmetlerimizi kullanan herkes için geçerli olan önemli hukuki koşulların bir derlemesini aşağıda bulabilirsiniz. Bu şartlar, sizleri ve bizi korumanın yanı sıra hizmetlerimizi sunabilmek ve herkes için daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla belirlenmiştir.

1. Amacımız

Namaz Zamanı kurulduğu 2005 Ekiminden bu yana namaz kılmayı daha kolay hale getirecek araçlar geliştirmeye kendini adamış bir internet sitesidir. Gelişen zaman içinde sitemize fıkıh, Kuran, meal ve hadis konuları eklenmiştir.

2. Alıntı

Namazzamani.net’te gördüğünüz her yazıyı sitenize kopyalamanız pek arzulamadığımız bir durum. Ancak bir konuyu açıklığa kavuşturmak için kaynak göstererek bir yazı kopyalamanıza kimse karşı çıkmaz.

Sitede yer alan animasyon karakterler ve bu karakterlerle üretilen içerikler telif ile korunmaktadır. Kitap veya dijital metaryaller üretmek için kullanılması izne tabidir.

Tabii ki, orijinal bir içeriği paylaşmadan önce izin almak önemlidir. Başkalarının yazılarını kopyalamak ve paylaşmak, yazarın haklarına saygı göstermeme anlamına gelebilir. Eğer bir yazıyı paylaşmanız gerekiyorsa, aşağıdaki gibi bir şekilde yazabilirsiniz:

"Bu harika yazıyı [Yazar Adı]'nin [Yazının Başlığı] adlı yazısından alınmıştır. Orijinal yazıya şu linkten ulaşabilirsiniz: [Link]"

Bu şekilde hem kaynak belirtmiş olursunuz hem de yazarın haklarına saygı göstermiş olursunuz.

Eğer bir yazıyı kullanmak istiyorsanız lütfen bizi e-mail le haberdar edin...

Siz nasıl siteniz için emek harcıyorsanız. Biz de aynı derecede emek harcıyoruz. Bu zor hazırlanan emeğin bir çırpıda kopyalanması da sizin gibi bizi de üzüyor. Siz ürettiklerimize saygı gösterip, güzelliklerden üretilen yerde faydalandıkça, biz daha iyisini yapmak için güç kazanacağız...

3. İzin verilen alıntılar

Namaz Zamanı İslami konularda bilgi sağlamak için yazıldı. Buradaki asıl amaç kullanıcı faydasıdır. Sitede bulunan tüm yazıları bilgisayarınıza indirebilir oradan okuyabilirsiniz. Aynı şekilde video ve animasyonları da indirip öğrenmek amacıyla izleyebilirsiniz. Anaokulları, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında namaz etkinliklerinde kullanmak üzere Namaz Zamanı’ndan bulunan afişlerin çıktısını alarak okulda uygun alanlarda sergileyebilirsiniz.

4. Yasal Haklar

Namaz Zamanı sitesinde yer alan materyallerin sitenin yaptığı işi ikame edecek şekilde kullanılması, ticari bir kitapta kullanılması, sosyal medya mecralarında ticari olarak kullanılması durumunda yasal haklarımız saklıdır.

Web Sitenize eklemek aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

Eklenecek Kodlar:

Sistemli Evden Eve Taşımacılık

Vaktin Çağrısı

Wholesale B2B Marketplaces