Okuyucu Görüşleri

Çeşitli zamanlarda bize gönderilen maillerden okuyucuların sitemiz ile ilgili görüşlerini aktardılar bunları sizlerle paylaşıyoruz.

SelamınAleyküm ,öncelikle kurduğunuz bu site ve güzel anlatım için sizlere tebrik ve teşekkür etmeyi bir borç bildiğim için yazıyorum, uzun zamandan beri namaza başlamayı istiyor ve bunun için çabalarken internet te sizin sayfanızı gördüm ve tabiri caizse anlatımınız ve sitenin para kaygısı Yada abartıdan uzak olması da sizi takip etmeye çeken taraflar oldu sözün özü bana yaptığınız bu dolaylıda olsa yardımlar için Allah sizden razı olsun Allah'a emanet olun

Ali

Namazzamani.net siz değerli yöneticilerden Allah razı olsun. Sizin sayenizde namaz kılmayı öğrendim. Herkese açık, açıklayıcı ve düzenli olduğundan dolayı siteniz çok güzel. Başarınızın devamını dilerim. Tekrar teşekkürler.

Görkem

s.a Bu sene ramazandan beri 5 vakit namazıma başladım ve eksiklerimin %90 ından fazlasını sizin siteniz sayesinde kapattım, hergün sabah 5 civarı kalkıp 5:30 dan itibaren işe gidene kadar okumadık tek bir satırınızı bırakmadım şimdiye kadar. Allah cc. razı olsun ama yinede yeni bir satır bile eklenmiş olsa haberim olsun istiyorum. İlginizi alakanızı tbr ederim, ellerinize sağlık çok güzel bir sayfa/site yapmışsınız, başarılarınızın devamını temenni ederim.

İlker

Merhaba ben kader****. Balıkesirde yaşıyorum. Namaza başlamayı düşünüyordum. Fakat nasıl namaz kılacağımı pek bilmiyordum. siteniz sayesinde namaz kılmayı öğrendim ve ölene kadarda kılacağım. Size çok teşekkür ederim. böylesine harika bir site hazırladığınız için. Sitede bir müslüman için gerekli olan her şey var. Teşekkürler. Saygılar.

Kader

Google dan sitenızı öğrendim uzun zamandır namaza başlamak ıstıyor fakat bir türlü tam olarak öğrenemiyordum. Sitenızın anlatımı mukemmel 1 saatte hepsını öğrendım ve düzenli bir şekilde uygulamaya başladım. Size böyle bir site yaptığınız için ne kadar teşekkur etsem azdır. Allah razı olsun

özge

Selamun aleyküm öncellikle siteniz çok güzel özellikle aylardır namaz kılma konusunda çok sıkıntı çekmiştim öğrenememiştim ama sizin resimli anlatımla göstermeniz sayesinde namaz kılmayı öğrendim.bunun için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını bekliyorum... sevgiler.

Melikşah

Sitenizi google'den buldum. İnceledim ve harika bir site yaptığınızı fark ettim. Ben din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeniyim. çocuklarıma bilgiyi en güzel şekilde vermek ve sahip oldukları bu bilgileri en güzel şekilde yaşamalarını sağlamak en büyük amacım. Namaz'ın dinimizin direği olduğunu hepimiz biliyoruz. Sizin sitenizde Namazla ilgili geniş bir birikim var. Bunlardan faydalanmak istiyorum. Videolar gerçekten harika. Bunları öğrencilerime izletmek isterim. Selametle kalın...

M. Akif

Allah hepinizden razı olsun. Ben 27 yaşında iki kız çocuğu
babasıyım ve Almanya'da yaşıyorum.

Sitenizden çok etkilendim ve inanın ki Allah sizlerden çok çok razı olsun.
Sizlerin sayenizde eksiklerimizi gördük ve düzeltiyoruz. Allah'ın selameti
üzerinizde olsu görüşmek üzere.

Ferdi

öncelikle böyle bir site yaptığınız için çok teşekkür ederim. Ben 21 yaşındayım ve yaklaşık bir senedir cuma namazı kılmadım. Zaten nasıl kılınacağını da tam bilmiyordum. Bu gün öğrenmek için google'den bir arayım dedim ve sizin sitenizi gördüm. Siteniz gerçekten harika! Bir insanın aklına gelebilecek bütün sorulara siteniz cevap veriyor. Belki bugünkü cuma namazını da kaçırdım ama sayenizde bundan sonrakilere gideceğim. Allah razı olsun!!!

Dinçer

Allah sizden razı olsun sizin site sayesinde namazı kolayca öğrendim! Allah'ım bana namaz kılmayı öğreten ve bu siteyi yaparak bana yardımcı olanların günahlarını af et. Dualarım sizinle sitenin yapıcıları. Teşekkürler.

Gürhan

Siteniz sayesinde namaz kılmayı öğrendim ve beş vakit namazımı kılmayı başladım. Siteniz harika, teşekkürler. İnançlarım pek fazla değildi ama ne olduysa bir Allah korkusu isledi içime. Ve dinim hakkında bilgiler öğrendim ve namaz kılmayı kendi kendime araştıra, araştıra öğrendim. Bir türlü namaz kılmayı başlayamamıştım, öğrendiğim halde. Bir gece bir rüya gördüm ve ertesi gün namaz kılmayı başladım ve 10 gün oldu başlayalı.

Arzum

Güzel siteyi hazırladığınız için size teşekkür etmek istiyorum. Resimli namaz sayesinde namaz kılmayı öğrendim.

Cintox

Sizden (bu siteyi bize ulaştıran, hazırlayan, emeği olan herkes) Allah binlerce kez razı olsun sizin siteniz ayesinde çok güzel şeyler öğrendim ve öğreniyorum da. Surelerin, duaların, ayetlerin Türkçe anlamlarının olması çok güzel anlamlarını bilerek ibadet etmek daha başka oluyor. Allah razı olsun.

Erkan

öncelikle iyi günler, böyle bir site yaptığınız için inanın çok teşekkürler Allah razı olsun yapanlardan. Namaz kılmayı tam teşekküllü bilmek için çokça kitap aldım. Her birinde değişik ya da tam anlamıyla bir açıklama yoktu... Sizin sayenizde şuan ben ve eşim namaz kılıyoruz çok teşekkürler.

Gültekin

Bana verdiğiniz ışık için, Allah sizden razı olsun. Artık içim çok rahat.
Sayenizde doğruyu yaptığımı öğrendim. Bu vesileyle, internet sitenizin
içerik olarak fevkalade ve şahane olduğunu belirtmeliyim. Sitenizi birçok
kardeşime tavsiye ettim ve edeceğim. Keşke daha nice kardeşlerimiz, teknolojiden bu denli güzel ve etkili faydalanabilse, Allaha ısmarladık.

Yasin

Selamun aleyküm Hocam,

Vermiş olduğunuz değerli bilgiler için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun çok güzel bir site yapmışsınız. Başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim.

Saygılarımla Ekrem

Gerçekten gezdiğim sitelerde ilk defa size teşekkür etmek ihtiyacı ihtiyacı hissettim. Sanırsam Namaza başlamayı düşünüyordum ki google arama sonuçlarında sizin sitenize rastladım. Emekleriniz için gerçekten teşekkür eder. Umarım ki Yüce Rabbim emeklerinizi ve faydalarınızın karşılığını bolca verir. Allah sizden razı olsun. Hakkınızı helal edin. O kadar emeğinize bir kuru teşekkür gelebiliyor ancak elimden.

Veysel

Selamun aleyküm

Size çok ama çok teşekkür ederim. Böyle güzel bir sayfa hazırladığınız için! 13.4.07 den beri namaza başladım. Namaz nasıl ve ne zaman ve hangi şartlarda kılınır kılınmaz her şeyi okudum. çok memnun kaldım. Sayfanızı arkadaşlarıma ilettim. Onlarda baksın diye. Yalan olmasın, bana daha zor gelirdi namaz kılmak... Ama dinimiz çok güzel ve zor değil. Size tekrardan çok teşekkür ederim.

Saygılarımla Emine

Esselamün Aleyküm;
Sevgili Kardeşim,
Namazzamani.net gibi mükemmel bir sayfayı hazırladığınız için candan, yürekten teşekkür ve tebrik ederim. Dilerim yüce Rabbimden ki; çıktığınız bu hizmet yolunda Allah sizlere en güzel başarı noktasını ihsan eder. çok güzel bir sayfa olmuş. özellikle İngilizce tarafının da olması mükemmel. Ayrıca tasarımı da sade ve hoş. İçeriği zaten tek kelimeyle mükemmel.

Ben de web tasarımı ile uğraşan, ilgi duyan birisi olarak, sayfanız için gerek duyarsanız her konuda yardımcı olmaya çalışırım. İnşallah ileride kardeşlerimiz en büyük sorunlarından birisi olan başörtüsü sorunu ile ilgili güzel bir sayfa hazırlamayı düşünüyorum. Sizlerin de desteğinizi beklerim inşallah.

Selam ve dua ile
Esselamün Aleyküm...

A. YILMAZTüRK

Esselamu aleyküm
Namaz Zamani muhteşem bir site.
Tevafuk eseri siteyi gördüm ve çok faydalandığım bir site oldu ve olacak da inşallah.

Bu bilgileri ben öğrenirken çevreme de anlatıyorum ve blog sayfama izninizle koymak istiyorum. Namazın esrarı yazısını koydum. İnşallah ve namaz vakitleri hesaplama linkinizi de koydum bloga. İzniniz olursa yazıları yayınlamak isterim. Eğer yok ise izniniz lütfen bildirin. İnşallah ben de kaldırırım. Yazıları www.namazzamani.net diye not düşerek yayınlıyorum.

Her şeyden önce çok faydalı işler yapmışsınız. çocuklara namazı sevdirme olsun, namaz hakkında her türlü bilgi olsun. Namaz nükteleri bile var. Maşallah

Allah celle celaluhu yardımcınız olsun.

Selam ve dua ile...

Mimnun

Merhaba içtenlikle söyleye bilirim ki çok güzel bir site hazırlamışsınız.

Şunu da belirteyim, şu yasıma kadar namaz kılmasını tam olarak bilmiyordum. Veya söyle söyleyeyim öğrenme hevesim yoktu. Bu günden itibaren Allah nasip ederse namazlarımı kaçırmamaya dikkat edeceğim. Sureleri biliyorum ama neyin nerede okunacağını bilmiyordum. Bizi aydınlattığınız için size teşekkür ederim. Kendi adıma ve sizi ziyaret edenlerin adına.

Şimdiye kadar hiç bir işim rast gitmedi ben Birleşik Arap Emirliğinde
itfaiyeci olarak çalışıyorum Allah izniyle artık işlerim düzelir. Kendinize
iyi bakın. Siteniz çok güzel. En azından benim gibi bilmeyenler etrafına
sormaya çekinenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir site.

Mustafa

öncelikle Allah'ın rahmeti ve bereketi sizlerin üzerine olsun demek istiyorum. Bugün sizlerin sayesinde namaz kıldım inşallah ilerki günlerdede devam edeceğim. Web sitenizde namaz kılmayı çok kolay bir şekilde anlatmışsınız bu nedenle web siteniz çocuklara olduğu kadar benim gibi namaz kılmasını bilmeyen yetişkin insanlara da hitap ediyor. Keşke imkanım olsada sizlere yardımda bulunabilmek maksadıyla reklam verebilsem. İnşallah web siteniz bu dünya var olduğu müddetçe namaz kılmak isteyen Allah dostlarına yardımcı olur.

Saygı ve Sevgiler Okan :)

Wholesale B2B Marketplaces

Vaktin Çağrısı

Wholesale B2B Marketplaces